Wywóz śmieci wielkogabarytowych w Łodzi
Mar 2, 2018
Najmodniejsze gogle narciarskie na nadchodzacy sezon
Najmodniejsze gogle narciarskie na nadchodzący sezon
Lis 5, 2018

Nachodzenie zębów (stłoczenia zębów) i metody leczenia

U większości dzieci zęby nachodzą na siebie (zatem występują tzw. stłoczenia zębów), i są znakiem, jak też znakiem alarmowym, iż szczęka oraz twarz dziecka nie kształtuje się odpowiednio. Takie objawy mogą być już zauważalne w wieku 3 lat.

Czy nachodzeniu zębów (stłoczeniom zębów) można uniknąć ?

Stłoczenia zębów w obszarze jamy ustnej wywołują dolegliwości, takie jak oddychanie przez usta oraz niepoprawne połykanie. Żeby uniknąć pojawieniu się większych kłopotów w dojrzalszym wieku, te choroby mogą oraz powinny być łagodzone tak szybko, jak to możliwe. Wczesna interwencja pozwoli również osiągnąć wyniki, jakich nie da się uzyskać po tym, jak skończy się wzrost twarzy oraz szczęki.

Czy są procedury poprawiające nachodzenie zębów?

W Leszno-protetyka.pl usuwamy takie kłopoty ortodontyczne stosując nowoczesnych aparatów zamiast zamków i motywujemy do wczesnego podjęcia leczenia. Wykorzystujemy nowoczesne przyrządy jakie umożliwiają na poprawę złych zwyczajów u rosnących dzieci i polepszają rozwój jamy ustnej oraz twarzy pozwalając dzieciom rozwijać się zgodnie z ich potencjałem genetycznym.